Outsourcing IT/mMedica:

Dla Państwa wygody nasza firma oferuje pakiety usług informatycznych które można dostosować do własnych potrzeb

Pakiet podstawowy:

Abonamentowy serwis programu mMedica, a w nim: merytoryczno-informatyczna pomoc z zakresu rozliczeń z NFZ i obsługi programu mMedica (nadzór nad wprowadzanymi danymi, komunikacja, poprawa błędów, tworzenie i zamykanie sprawozdań, rachunki elektroniczne), szkolenie użytkowników końcowych, nadzór nad działającymi aplikacjami, archiwizacja danych i baz. Wsparcie przy tworzeniu ofert i obsługi Portalu Potencjału i sprawozdań GUS.

Pakiet mini:


Wprowadzanie kuponów rum oraz deklaracji, komunikacja i rozliczenie, wydruk sprawozdań i faktur, obsługa wszelkiej komunikacji internetowej z NFZ (np. miesięczne sprawozdania POZ). Istnieje możliwość przenoszenia kopii programu mMedica na komputer znajdujący się w Państwa przychodniach i gabinetach, daje to dostęp do bazy pacjentów, szczególnie przydatne dla POZ. Obsługa Kolejek Oczekujących. Gwarantujemy prawidłowość i terminowość rozliczeń!

Konkurs ofert:


Fachowa pomoc przy przygotowywaniu ofert konkursowych. Obsługa aplikacji do Konkurs Ofert. Sporządzenie wersji elektronicznej i papierowej. Wydruk wszystkich załączników i instrukcji. Przygotowanie kopii oferty na płycie CD.

Usługa pomocy zdalnej przeznaczona dla klinetów którzy potrzbuja natychmiastowej pomocy w sytuacji awaryjnej.